המכללה הביו רפואית

קורסים

קורס ניטור מחקרים קליניים - CRA

ניסיון של יותר מ-20 שנים בהעברת קורסים במחקרים קליניים, אלפי הבוגרים שלנו מובילים את תעשיות המחקרים הקליניים בישראל הזדמנות מצוינת להשתלב בתחום מבוקש בארץ ובעולם

קורס רישום תרופות

הקניית ידע מקצועי ומעשי לרישום תרופות תוך לימוד כלל הידע הרגולטורי הנדרש על מנת לעבוד מול הרשויות הרגולטוריות בארץ, וללמוד בצורה יסודית את תהליך הרישום של תרופות.

קורס HPLC / GC

קורס המשלב לימוד תיאורטי מעמיק של שיטות ה- HPLC וה- GC, תוך התייחסות להיבטים פרקטיים של השיטה והדגמה במעבדה. מרצי הקורס בעלי ניסיון מעשי רב ומובילים בתחום הכימיה האנליטית בישראל

צרו קשר

 לקבלת פרטים נוספים ועדכונים על הלימודים/קורסים

המכללה הביו-רפואית

המכללה הביו-רפואית שמה לה למטרה להעשיר, להשביח ולהעמיק את הידע בתחומי הפארמצבטיקה, הביוטכנולוגיה והמכשור הרפואי. המכללה הביו רפואית מקבוצת פארמה ג'וב מציידת את התלמידים בידע ובכלים המתקדמים והעדכניים ביותר כדי שיוכלו להשתלב בהצלחה בתעשייה הביו-רפואית. הקורסים וההכשרות ניתנים לציבור הרחב או במסגרת לימוד פנים-ארגונית על פי דרישת הלקוחות. במכללה מתקיימים קורסים מקצועיים ולימודים לצורכי הכשרה והעשרה בתחומי הביו-רפואה, המיועדים לבעלי תואר ראשון, שני ושלישי במקצועות מדעי החיים, מדעי הטבע, רפואה, רוקחות, סיעוד, הנדסה, ביוכימיה, מדעי הרפואה ועוד (מקצועות פרא-רפואיים). נושאי הלימוד במכללה הביו-רפואית כוללים מחקרים קליניים, ICH-GCP, רוקחות, רגולציה של תרופות, מוצרים ביולוגיים, מכשור רפואי ותמרוקים, קניין רוחני, תעמולה רפואית, כימיה אנליטית ונושאים נוספים בהתאמה אישית לצרכים פנים ארגוניים.


 

ללמוד מהמומחים

במכללה הביורפואית מרצים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מהתעשייה...
במכללה הביורפואית מרצים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מהתעשייה הביו-רפואית, מהאקדמיה, מרשויות הבריאות ויועצים מהמובילים בתחומם בעולם. המכללה הביורפואית מחוייבת למידע עדכני ומהימן וכל זאת ברמת הדרכה גבוהה בשילוב עזרים תומכים, לחווית לימוד שלמה ומלאה ולרמת הפנמה ויישום מקסימאלית.

מטרת המכללה

המכללה הביו-רפואית שמה לה למטרה להעשיר, להשביח ולהעמיק...
המכללה הביו-רפואית שמה לה למטרה להעשיר, להשביח ולהעמיק את הידע בתחומי הפארמצבטיקה, הביוטכנולוגיה והמכשור הרפואי. המכללה מציידת את התלמידים בידע ובכלים המתקדמים והעדכניים ביותר כדי שיוכלו להשתלב בהצלחה בתעשייה הביו-רפואית. הקורסים וההכשרות ניתנים לציבור הרחב או במסגרת לימוד פנים-ארגונית על פי דרישה.

ניסיון ומחויבות

אלפי בוגרים בענפים שונים של תעשיית הפארמה, הביו-טכנולוגיה והציוד הרפואי...
המכללה הביורפאית פועלת משנת 2000 והעמידה אלפי בוגרים בענפים שונים של תעשיית הפארמה, הביו-טכנולוגיה והציוד הרפואי. אנו מקפידים על נהלי איכות מחמירים כדי שתלמידי המכללה יהנו מהכשרה ברמה גבוהה ומשירות יעיל ואדיב.

קורסים במכללה

המכללה הביו-רפואית שמה לה למטרה להעשיר, להשביח ולהעמיק את הידע בתחומי הפארמצבטיקה, הביוטכנולוגיה והמכשור הרפואי.
המכללה מציידת את התלמידים בידע ובכלים המתקדמים והעדכניים ביותר כדי שיוכלו להשתלב בהצלחה בתעשייה הביו-רפואית. הקורסים וההכשרות ניתנים לציבור הרחב או במסגרת לימוד פנים-ארגונית על פי דרישת הלקוחות.

הקורסים וימי העיון בתחומים ובנושאים רבים ומגוונים כגון:

 • CRA – ניטור מחקרים קליניים 
 • ICH-GCP
 • רוקחות
 • פארמה קוקינטיקה
 • ביו-סטטיסטיקה
 • רגולציה של תרופות, מוצרים ביולוגיים, MEDICAL DEVICE ותמרוקים
 • קניין רוחני
 • תעמולה רפואית
 • כימיה אנליטית
 • ניהול רפואי
 • וקורסים נוספים הניתנים בהתאמה לצורכי הלקוחות

המרצים הינם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה מהתעשייה הביו-רפואית מהאקדמיה, מרשויות הבריאות ויועצים המובילים בתחומם בעולם.

התלמידים הינם אקדמאים בעלי תואר ראשון, שני או שלישי במדעי החיים, מדעי הטבע, מדעי הרפואה, רוקחות, סיעוד, הנדסה, ביוטכנולוגיה, רפואה (MD) ומקצועות פארה רפואיים.
אשר מעוניינים לשפר את הידע המקצועי ו/או על מנת לקבל את הידע הנדרש לביצוע הסבה מקצועית.

המכללה הביו-רפואית מחויבת לקורסים מקצועיים, עדכניים, ברמה גבוהה תוך שמירה על סטנדטי האיכותית מחמירים.

המכללה הביורפואית העמידה אלפי בוגרים, העבירה עשרות רבות של קורסים הפתוחים לקהל הרחב וקורסים פנים אירגוניים וגאה להוות נדבך ידע מקצועי בתעשיית הביומד הישראלית.

צרו קשר

 לקבלת פרטים נוספים ועדכונים על הלימודים/קורסים