מכתבי תודה

ממועמדים ומלקוחות

מכתב הוקרה שקיבלה יועצת ההשמה מירה סמוס

ברצוננו לשבח את עבודתה של מירה סמוס, רכזת השמה לתחום השיווק מולה אנחנו עובדים. מירה מבצעת את עבודתה במסירות רבה, תוך שליחת מועמדים איכותיים ובזמן תגובה מהיר ואיכותי. ניכרת השקעה ואכפתיות רבה בעבודתה של מירה, החל משלב שליחת קורות החיים ועד לשלב סגירת המשרה.

אנו שמחים לעבוד מולה ולגלות כי יחסי האנוש הטובים של מירה, בשילוב יכולות אבחון גבוהות, עוזרים לנו להשיג תוצאות ולגייס את המועמדים הראויים ביותר.

 תודה רבה, יישר כח!

מכתב תודה שקיבלה מירה, יועצת ההשמה של תחום שיווק

לפני מספר חודשים התחלתי בחיפוש עבודה בתחום הנציגות הרפואית. למזלי הרב הגעתי למירה מקבוצת "פארמה ג'וב", מירה ליוותה אותי בתהליך חיפוש העבודה בצורה מקצועית ובסבלנות אינסופית, הכווינה, הסבירה ואף העניקה לי תמיכה רגשית בתהליך לא קל של ראיונות עבודה. בשבוע הבא אני מתחילה את עבודתי בחברה תרופות רב לאומית! 

אני רוצה להודות לחברת "פארמה ג'וב" ולמירה באופן אישי, על השרות האישי, המדהים והמקצועי שקבלתי. לא יכולתי לעשות זאת בלעדיכם!

ממליצה בחום.

מכתב תודה לכל צוות שיווק

אמא שלי תמיד לימדה אותי שכשצריך להתלונן לחשוב פעמיים ולעשות את זה בכל הכוח אבל בצורה מכובדת, וכשיש משהו טוב להגיד, לא לחשוב אלא פשוט לצעוק את זה. אז הנה.

אז שלשום חתמתי חוזה בעזרתכן ורציתי להודות לכולכן על העזרה הרבה, האדיבות והסבלנות, והמקצועיות הרבה שבה עזרתן לי להגיע לשם.

בעיקר אני רוצה להודות לטל ברנשטיין המהממת, שבהתמדה ואכפתיות יוצאות דופן, ותמיד בהרגשה טובה ונעימה עזרה לי להגיע לשם. עם מעקב צמוד, עם אינסוף עצות טובות, עם נסיונות ומאמצים יוצאי דופן לברר עוד פרטים ולתת עצות יותר טובות, ועם מענה יסודי ומקיף ומפורט להכל. היא ידעה להתאים לי רק מקומות שנכונים עבורי, הקשיבה והפנימה ועזרה, והכל באוירה הכי נעימה וכיפית ומכבדת ומפרגנת שנתקלתי בה עד היום.

כמנהלת בעברי, אם יש לי משהו להגיד זה שהיא עשויה מהחומר של עובדים מצוינים, ומגיע לה קידום רציני. מגדילה ראש תמיד ודואגת לגיבוי, יסודית, יעילה, זריזה, משקיעה, אנושית, הכל בחבילה אחת (טל אל תסמיקי, מגיע לך!)

כמו כן רציתי לציין את השיתוף פעולה היוצא דופן בצוות. תמיד כשמישהי הייתה עסוקה או חסרה מישהי אחרת דאגה לגבות, להתקשר ולעקוב, והייתה הרגשה של עבודת צוות פוריה וגיבוי הדדי, ואף פעם אין אצלכם מצב של ליפול בין הכסאות. תמיד יש תשובות, תמיד הכל קורה בזמן. זה ממש לא מובן מאליו בכל ארגון, ובהחלט ראוי לפרגון.

תודה רבה למירה שתמיד דאגה לעזור ולגבות, ותמיד הייתה מקסימה נעימה ויעילה גם. היה כיף!

הרבה מזל טוב לחלי, ותודה רבה על ההכוונה והפרגון, על ההתאמה המדויקת של המשרות והנכונות לעזור.

והמון תודה לכולכן, אתן בלי ספק צוות הגיוס הכי כיפי שפגשתי, והחברה הכי יעילה וטובה שיצא לי לעבוד איתה עד היום. אין לי ספק שאם המשרה הזמנית לא תהפוך לקבועה, אפגוש אתכן שוב ביולי הבא, ובלי ספק אמליץ על החברה לכל מכריי!

שבוע טוב, ושוב – תודה רבה! אין עליכם 

מכתב תודה ממועמדת מרוצה ליועצת ההשמה חלי רענן

שלום רב,

שמי מאיה, נשלחתי לחברתכם ע"י קרוב משפחה מתחום הפארמה. הוא טען שאקבל אצלכם יחס מקצועי,ליווי ותמיכה לאורך כל תהליך מציאת העבודה.

ובאמת כך היה, קיבלה אותי לראיון האישי- דנה המקסימה. דנה ליוותה אותי והראתה יחס אישי ומקצועיות בכל הזדמנות, נתנה תחושה שיש לי מישהו שדואג לי ולאינטרסים שלי. כשהייתי מתקשרת ולא יכלה לדבר, הייתה חוזרת אלי במהירות, תמיד יצרה קשר עמי לאחר ראיונות ואירועים חשובים שהיו לי, וגם אם דיברנו ולא הייתה לה התשובה הנכונה או המדויקת-פנתה לגורמים אחרים, בדקה וחזרה אליי עם תשובה.

ובעיקר, הייתה לבבית, אדיבה ומקסימה דבר שהעצים את כל החוויה והטעם שנשאר לי מכם. ברור לי כשמש, שכל מי שיחפש הכוונה מקצועית וישאל אותי, אמליץ לו על חברתכם.

תודה רבה על כל,
מאיה

מכתב תודה עבור יועצת ההשמה דנה ג'ירו

דנה שלום,

ברצוני להודות לך על הטיפול המסור והמקצועי שהפגנת בטיפול בענייני.
למרות שבסופו של דבר החלטתי, מטעמים אישיים, שלא לקבל את המשרה באוני-פארם, אני חשה חובה עמוקה להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור והמקצועי, ועל היחס האישי והחם.

על ההכוונה האישית המדויקת לגבי סוג המשרה המתאים לי, על הטיפים בכל שלב במהלך תהליך הקבלה למשרה הספציפית, וכמובן על הליווי האישי והצמוד.
אין ספק שנגיעתך המקצועית היא זו שעזרה לי רבות לעבור בהצלחה שלב אחר שלב בתהליך המיון.

בתור עובדת במשרד כוח אדם, ששם לדגש את חשיבותו של ההון האנושי, את דוגמה ומופת לכוח אדם איכותי, מקצועי והכי חשוב אנושי.
אין לי ספק שבעתיד אם אזדקק לשירותיה של חברת השמה, את תהי הכתובת הראשונה שאליה אפנה.

תודה מקרב לב,
המשיכי בעבודה הטובה.

מתנת תודה לנטלי שאול- יועצת השמה לתחום שיווק בכיר ותעמולה

על שירות מהלב, איכפתיות, סבלנות וליווי אישי ומסור לכל אורך הדרך (פברואר 2013).

מכתב תודה לאורטל – יועצת השמה

הנדון: מכתב תודה

כפי שנהוג לומר – עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. אני רציתי לרשום לך את המכתב הזה מהרגע שמצאת לי את העבודה, אך בין השמחה והחגיגה שאני מתחילה לעבוד ולבין האינטנסיביות של העבודה מצאתי את עצמי רק עכשיו רושמת לך.
תודה על הכל!!!. תודה על הליווי האישי והמסור, על התמיכה האישית ועל הרצינות והאכפתיות שהפגנת כלפיי בתקופה שבה חיפשת עבורי תפקיד מתאים בעבודה שלה חיכיתי. אני מודה לך על הסבלנות שלך והרצון לעזור, על ההתעניינות שלך והדאגה שלך לאורך כל הדרך. תמשיכי לעשות חייל בעבודתך הכל כך חשובה והמשמעותית עבור כל אלה הפונים אלייך לעזרה.
בהערכה והוקרה רבה!

תאריך: 31/05/2011.

 

מכתב תודה לאורטל גואטה, יועצת השמה בתחום השיווק והמכירות

אורטל יקרה שלום רב,

אני רוצה להודות לך על המקצועיות והמסירות יוצאת הדופן שקיבלתי ממך לאורך כל תהליך ההשמה. מצאתי אצלך בניגוד לאחרים, את היכולת "לקרוא" אותי להבין לאן פניי, ויחד עם זאת לראות נכוחה את יכולותיי וגם את… חולשותיי…
אני מעריכה את הדרך החכמה והאינטליגנטית שבה לווית את התהליך מתחילתו ועד סופו. 

היית לי אוזן קשבת ועצה חכמה. בכל שעה שפניתי היית זמינה ואני אינני מקבלת זאת כדבר מובן מאליו, כי ברור לי שאני אחת מיני רבים שבהם את מטפלת.
הייתי שמחה מאוד לו העברת את האמייל שלי למנכ"ל החברה.
חשוב לי להעביר לו את הפידבק הזה, כי ניהול ההשמה על ידיך היה מקצועי וראוי לכל שבח. דעי לך, שגם לו לא הייתי מקבלת את העבודה, עדיין לא הייתי משנה מילה אחת מכל מה שכתבתי כאן.

חג שמח, ושוב בהערכה רבה.

תאריך: 10/04/2011.

מכתב הערכה לשלומית אלמן – יועצת השמה בתחום כימיה ותפעול

פנחס ואיילת שלום רב, 

ברצוני להביע את תודתי והערכתי לשלומית אלמן, אשר נותנת לנו שירות מצויין וראוי להערכה בחודשיים האחרונים. פארמה-ג'וב נבחרה כאחת ממספר מצומצם של חברות לסייע לנו בגיוס ראשי תחומים- משרות קשות לגיוס שפתוחות אצלנו כבר כמעט שנה.
מהרגע שבו הוגדרו היעדים,  שלומית נרתמה למשימה במלוא המרץ, הקדישה לכך את מלוא תשומת ליבה וסייעה לנו בצורה יוצאת דופן באיוש מרכזי הערכה של מועמדים ראויים לתפקיד. היא הפגינה מידה גבוהה של שירותיות, אכפתיות והבנה של הצרכים, ועל כך תודתנו הכנה. בזכות מאמציה הרבים הצלחנו השבוע לאייש בשעה טובה את אחד התקנים. המשיכו כך!

בברכה,
נעמה גרינברג-גבאי, רכזת גיוס וניוד, מרכז גיוס טבע
תאריך: 10/04/2011, מאת: נעמה גרינברג-גבאי.

מכתב תודה לאורטל גואטה

שוב תודה רבה וכל הכבוד !!!

אשמח לשוחח עם המנהל/ת שלך ולשבח ולהלל בפניו/בפניה את פעילותך ועזרתך המקצועית והאנושית לאורך כל התהליך. אני מכיר לא מעט חברות השמה (מניסיון בשנים האחרונות….) ומעולם לא ניתקלתי במישהי כה איכפתית, דאגנית שראתה במטרותיי כאילו היו מטרותיה האישיות ופעלה בנמרצות ובאדיקות בכל שלב ושלב עד להצלחה, ושוב….תודה רבה

תאריך: 22/03/2011, מאת: מועמד שהושם כמנהל תחום בשיווק בחברה רב לאומית.

מכתב תודה לפנחס עבדה

ברצוני להודות למר פנחס עבדה על העבודה המשותפת לאורך השנים וכל מה שהוא עשה בשבילי. המון תודה…

מכתב תודה ליועצת ההשמה מירה, יועצת בתחום השיווק

פארמה ג'וב שלום רב,

ברצוני להודות על הטיפול המסור, המכיל והצמוד, שזכיתי לו בתקופת חיפוש עבודתי במטרה לקידום מקצועי. אני מודה על כך שקיבלתי מענה ברמה היומיומית (במיוחד מנציגה בשם מירה) והרגשתי שיש מאחורי תמיכה וגב במהלך התקופה הזו שהייתה מתישה ולעיתים אף מייאשת. אין לי ספק שאעזר בשירות שלכם גם בעתיד במידה ואצטרך.

המון המון תודה!!!

קובץ מכתבי תודה שקיבלה יועצת ההשמה חני פז

מכתב תודה ומשלוח פירות ממועמדת מרוצה ליועצת ההשמה נירית לוי

מכתב תודה ממועמדת מרוצה ליועצת ההשמה נירית לוי

 

מכתב תודה מלקוחה מעסיקה ליועצת ההשמה דנה ג'ירו

 

דנה שלום,

מאיה מתחילה לעבוד היום באוניפארם, כפי שציינת, עם משכורת של XXXX₪
בהזדמנות זו מבקשת להודות על השרות הנפלא ועל תרומתך לגיוס עובדים איכותיים לחברתנו.

מאחלת לנו המשך עבודה פורייה ויחד ים זאת מנוחה ארוכה בתהליך הגיוס , לפחות אצלי בצוות.

מכתב תודה עבור יועצת ההשמה נטלי שאול

שלום רב,

היום לאחר 3 חודשיים שבהם הייתי ללא עבודה אני נוסעת לחתום חוזה במקום עבודה חדש, מעבר לפארמה גו'ב עבדתי עם חברות כוח אדם נוספות ואני רוצה לציין אותכם לשבח, הרבה זמן לא נתקלתי בכזה יחס נהדר!!!!!!!!!!!
חשוב לי להדגיש שמעולם לא הייתי מהאנשים ששולחים מכתבי תודה על עובדים אשר נותנים שירות לציבור כי להיות נחמד ושירותי זה חלק מהתפקיד.
בכל שלושת החודשים הללו ליוותה אותי עובדת שלכם בשם נטלי שאול.
נטלי הייתה יותר ממשהי שמצלצלת ורק מציעה לי עבודה בצורה שירותית, היא הייתה תומכת ומעודדת בכל פעם ופעם שהתקשרה,תמיד נחמדה, תמיד חיובית, היא באמת גרמה לי להרגיש שיש שם מישהו שאכפת לו קצת מעבר.
נטלי היקרה אמרתי לך את זה גם בטלפון ואני אכתוב זאת שוב תודה רבה רבה לך על כל העזרה והתמיכה זה לא משהו שלוקחים כמובן מאליו!!!!
תודה רבה!

מאת: מועמדת שהושמה כמנהלת מוצר בחברת ציוד רפואי מובילה (מרץ 2013)

מכתב תודה לעינת שוורץ רמז- מנהלת תחום רוקחות

עינת שלום,

ברצוני להודות לך על הטיפול המסור, התמיכה, ההתמדה והמעקב עד למציאת התפקיד המתאים ושיבוץ בו. הודות להדרכה צמודה שלך עברתי את שלבי הגיוס השונים והתקבלתי לתפקיד שרציתי.
מודה לך מקרב לך ומאחלת המון הצלחה.

תאריך: 18/04/2012,
מאת: מועמדת שהתקבלה למשרת רוקחת רישום בחב' תרופות

מכתב תודה לאורטל, יועצת השמה בתחום השיווק והמכירות

אורטל היקרה, מבקשת להודות מקרב לב על השירות , המקצועיות, היחס האישי ובעיקר על האנושיות והאמפתיה. תקופה לא קצרה חיפשתי תפקיד שיתאים לכישורי ויכולותיי, לעתים היו אכזבות, קשיים, אך את ידעת תמיד מרחוק לעודד. לעתים הרגשתי שאת כמו חברה שאפשר גם אם לא נכון "לשחרר קיטור". היית אוזן קשבת, נכונה לכל פנייה, עמדת בכל הבטחה גם שכמוני בוודאי יש אלפים. בתקופה זו עבדתי עם חברות השמה נוספות אבל את כנציגה של פארמה ג'וב התעלית מעל כולם.

חזקי ואמצי, המשיכי את דרכך, עבודתך הנאמנה
הצלחה מכל הלב בהמשך הדרך.

תאריך: 08/05/2011.

מכתב תודה לליאת חגג, יועצת השמה בתחום הניהול הרפואי והמחקרים הקליניים

שלום ליאת, רציתי להודות לך בכתב על טיפולך בתיק שלי. כבר דיברתי על זה עם המנכ"ל של פארמה-ג'וב, פנחס, בטלפון, כשהוא התקשר.
תודה –
על הסבלנות לכל שאלה, על הייעוץ בכל שלב.
על האדיבות, והיחס החיובי – כשלפעמים קל יותר להתעלם בימים לחוצים.
על הרצינות שלך ביחס ללקוחה שלך – שחזרת אליה על כל הודעה.
ההתייחסות המקצועית מוערכת מאוד ואני מאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך הדרך.

תאריך: 10/04/2011.

מכתב תודה לאסף ריגר – יועץ השמה בתחום רוקחות

לכבוד,
חברת פארמה ג'וב,
לידי הנהלה

הנדון: אסף ריגר  – מכתב תודה.

ברצוני להביע במכתב זה את הערכתי ולהודות באופן אישי לאסף ריגר.
בנובמבר 2010 יצרתי קשר עם חב' פארמה ג'וב והופנתי לאסף.
במשך כחצי שנה זכיתי לקבל מאסף שירות ויחס אדיב ומקצועי ביותר שהתבטא בין היתר ברמת מקצועית גבוהה ביותר וזמינות חסרת תקדים לכל פניותיי ובקשותיי.
אסף עמל קשות לקידום מועמדותי בחברות השונות תוך עדכון שוטף בכל תהליכי הקליטה והמיון השונים.
ברצוני לציין ולהדגיש שבו זמנית הייתי בקשר עם מספר חברות השמה הפועלות בתחום ולא זכיתי ביחס דומה בשום מקום.

אני שמח כי נפל בחלקי לעבוד מול אסף ואשמח כמובן להמשיך ולעבוד עם אסף בעתיד.
בתודה ובהערכה רבה.

תאריך: 10/04/2011.

מכתב תודה לאורטל גואטה וחברת פארמה ג'וב

שלום,

אתמול התחלתי לעבוד בתפקיד מנהלת מוצרים, הודות להשמה שלכם.
במהלך חודש נובמבר שלחתי קו"ח למשרות שהופיעו באתרכם ולמחרת היום התקשרה אלי אורטל גואטה וקבעה עימי ראיון. ברצוני לציין את התרשמותי מהמקצועיות של אורטל, ומהראיון המקיף שערכה לי. בהמשך, הפנתה אותי למספר משרות כאשר כל אחת ואחת מהן התאימה באחוז התאמה די גבוה לכישורי, ניסיוני ושאיפותיי המקצועיות.
אורטל גם ידעה לייעץ לי לגבי בחירות מקצועיות כאלו ואחרות, ולפני כל ראיון קבלתי ממנה טיפים חשובים לגבי המראיין והחברה והדרכה לגבי התנהלות מולו. אורטל ליוותה אותי עד לחתימת החוזה עם החברה.

ברצוני לציין כי במהלך חיפוש העבודה שלי, נעזרתי במספר חברות השמה המתמחות בתחום הביוטכנולוגיה/ פארמה, כולן חברות מוכרות וידועות בשוק. השרות שקבלתי מאורטל היה הרבה מעבר למה שקבלתי בחברות האחרות, ועלי גם לציין כי באמצעותכם נחשפתי להכי הרבה משרות.

ברצוני להודות על השרות המקצועי והאדיב, ולומר שבעיני, אתם החברה הכי מקצועית כיום בשוק!

תאריך: 30/03/2011.

מכתב תודה לשלומית אלמן

רציתי להודות לך באופן אישי על עזרתך הרבה ,תודה רבה רבה על העבודה הקשה שהשקעת ,על המקצועיות הליווי הצמוד והעצות הרבות שנתת לי ,היחס והעזרה הרבה בתהליך הארוך מאוד של הראיונות, בהחלט מגיע לך צל"ש של מיישמי עבודה!! ואם אין כזה אזי צריך להמציא אחד כזה על שמך בהערכה רבה,

תאריך: 22/03/2011, מאת: מועמד שהושם לתפקיד איש שירות בחברת מכשור רפואי.