יש לי תואר בכימיה, אבל אין לי ניסיון, מה לעשות???

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

סיימת את הלימודים, ההורים מרוצים, קיבלת את התעודה שעבדת עליה כ”כ קשה, ואתה יודע שאתה רוצה ויכול להיות תותח בתעשיית הפארמה. שלחת קו”ח לכל החברות הפרמצבטיות, משכת בחוטים וניצלת את כל הקשרים שלך, אבל לא מזמנים אותך לראיונות עבודה.
למה???
כי כמעט בכל מקום, וברוב המוחץ של המשרות, תמיד רוצים ניסיון!
אז איך מוצאים עבודה? איך זה עובד? מאיפה מתחילים?
כל מחפשי העבודה, התשובות לפניכם.

בתעשיות הביוטכנולוגיה, הפארמה, המזון וכד’, קיים מחסור של כימאים אנליטיים מנוסים, ברמות שונות, מה שמוביל לביקוש קבוע של כימאים בשוק העבודה. אחת הדרישות המובילות מהמועמדים הינה היכרות ושליטה בטכניקת ה-HPLC. ידע ושליטה בשיטות אנליטיות בכלל ובמכשירי הHPLC וה-GC בפרט מהווה יתרון ניכר בסיכויים למצוא עבודה.

לאחר שהבנו מה אנחנו צריכים כדי למצוא עבודה, צריך לחשוב מעשית. מה ייתן לי ניסיון? מה יכין אותי הכי טוב לעבודה? מי ייתן לי את הכלים המעשיים? איך אני עושה דריסת רגל ראשונית בעולם הפארמה ללא ניסיון???..

במסגרת עבודתינו אנו נתקלים בבוגרים רבים שמצויים במצוקה. יש מי שמבין את המצוקה שלכם ומכיר את השוק ואת דרישותיו ורוצה לתת לכם את הכלים, על מנת להצליח להשתלב בתעשייה הפרמצבטית.
לכן פארמה ג’וב פיתחה קורס אשר מקנה הכשרה מקצועית בכימיה אנליטית ומותאם לדרישות התעשייה הפארמצבטית. הקורס יפרוש בפניכם את כל תורת הכרומטוגרפיה, התיאוריה הבסיסית, עקרונות השיטה, מבנה, תפקוד, והעמקת הידע הקשור בהפעלת המכשירים HPLC ו-GC, כל שיטות העבודה, פיתוח מיומנויות עבודה, היכרות עם נהלי ה-GMP ותעשיית הפארמה והביוטכנולוגיה.

הקורס משלב ידע תיאורטי וניסיון מעשי. לא מדובר בעוד קורס בכימיה אלא בקורס שיעזור לכם למצוא עבודה ולהיכנס לתעשיית הפארמה! הקורס שווה ערך לחפיפה מקצועית אותה תעברו כשתשתלבו בעבודת מעבדה,
לפיכך לבוגר הקורס יש יתרון כשהוא מתחיל בעבודה משום שהוא כבר בא מוכן! אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון רב, בתחום הכימיה, הן בתעשייה והן באקדמיה, שותפים לבניית הקורס, לתכנים ולהכשרה המקצועית.
זאת מתוך מגמה להתאימו לדרישות בתעשיית הפארמה המתפתחת בארץ ובעולם
עפ”י תקני ה-GMP.

הקורס מיועד לבוגרי תואר ראשון ומעלה, בכימיה /ביוכימיה /ביוטכנולוגיה / מעבדות רפואית

ללא ניסיון ולכאלה בעלי ניסיון, המעוניינים להתמקצע בתחומם.
אז.. אם נחזור רגע לנקודת ההתחלה-

קריירה פרמצבטית מתחילים בפארמה ג’וב!

מאמרים אחרונים

צרו קשר

יש לכם שאלות או בקשות? זקוקים לעזרה?
התקשרו או השאירו הודעה ונחזור אליכם תוך זמן קצר: